• İK ve Değerlerimiz

Fina Enerji Grubu İnsan Kaynakları olarak amacımız; ortak değerlerimiz altında buluştuğumuz çalışanlarımızın kişisel ve mesleki anlamda kendilerini geliştirecekleri ve mevcut potansiyellerini en üst düzeyde kullanacakları fırsatlar yaratmaktır.

Başarımızı açık iletişim anlayışı ile bir takım olarak birlikte hareket etmemize borçluyuz.

Paylaşılan her görüşün bizleri daha da ileri götüreceğini biliriz.

 

degerlerimiz

 

degerlerimiz01 Güvenilirlik :  Saygıya ve güvene dayalı açık ilişkiler kurarız. Verdiğimiz sözün arkasında durur ve işimizi kurallarına uygun olarak yaparız.

 

İş Birliği :  İşlerimizi gerçekleştirirken, farklı takımlarla ortak hareket etmenin, bütüne katkı sağlayacağını bilir, birbirimize koşulsuz destek veririz. degerlerimiz02

 

degerlerimiz03 Sürekli Gelişim :  İşimizi dünden daha iyi yapmaya kendimizi adar, değer yaratacak her tür yeniliği, bilgiyi , uygulamayı öğrenir, gelişir ve geliştiririz.

 

Sonuç Odaklılık :  Sorumluluklarımızı yerine getirir, değişen şartlara göre inisiyatif alır, çözüm üretir ve hedeflerimize başarıyla ulaşırız. degerlerimiz04

 

degerlerimiz05 Fark Yaratmak :  Yenilikçi, yaratıcı ve öncü yaklaşımlarımızla, şirketimize ve sektöre katma değer sağlarız.

 

İNSANA, DOĞAYA VE ÇEVREYE SAYGI BİLİNCİ İLE DEĞERLERİMİZİ SAHİPLENİRİZ!

 

linkedin     kariyer.net
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Fina Enerji Holding

SANTRALLERİMİZ

SANTRALLERİMİZ

RES ve GES Enerji Santralleri

FİNA ELEKTRİK

FİNA ELEKTRİK

Fina Enerji Holding Şirketleri Fiba Grup İştirakidir.